Sveiki atvykę į Husse internetinę parduotuvę!

Calm plus, 20 ml

Kitos nuotraukos

Calm plus, 20 ml
17,00 €

Būsena: Laikinai neturime

100 % natūralus papildas šunims ir žirgams iš aromatinių junginių. Pasižymi raminančiu poveikiu.
Husse CALM PLUS  pasižymi raminančiu efektu ir padeda sumažinti stresą jaudinančių situacijų metu (transportavimas, veterinarinė apžiūra ir pan.)
Papildas pagamintas iš natūralių, įvairių aromatinių medžiagų junginių, be jokių cheminių medžiagų. Sukurtas iš 100 procentų natūralaus didesnės koncentracijos vaistažolių ekstrakto - vaistinės melisos (Melissa officinalis) bei paprastosios jonažolės (Hypericum perforatum).

Aprašymas

Detalės

Pakuotė: stiklinis buteliukas 20 ml
Sudėtis: Aromatinių medžiagų junginiai: 1000 000 mg/kg. Paruoštas iš 100% augalinių ekstraktų, sudėtyje yra didelės koncentracijos vaistinės melisos (Melissa officinalis) ir paprastosios jonažolės (Hypericum perforatum)ekstraktų.

Naudojimo rekomendacijos: Naudokite 15-30 min. prieš stresą keliančią situaciją; sulašinkite 2-20 lašų tiesiai į nasrus (20 lašų - maždaug 0,5 ml). Jei reikia, pakartokite po 2 valandų. Kiekis priklauso ne tik nuo gyvūno svorio, bet ir nuo veislės, psichinės ir psichologinės konkretaus gyvūno būsenos. Pradėkite nuo mažiausio rekomenduojamo kiekio, kurį, esant reikalui, didinkite.

CALM PLUS IR KATĖS  negalima duoti katėms.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Sąvybės Nervų sistemai
Apžvalgos

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.