Sveiki atvykę į Husse internetinę parduotuvę!

Dėžutė Kattströ-ECO kraikui

Kitos nuotraukos

Dėžutė Kattströ-ECO kraikui
13,00 €

Būsena: Laikinai neturime

ECO-Kattströ kraikui skirta dėžutė.

Aprašymas

Detalės


Kuo ši sistema įpatinga?

Kraiko dėžutę sudaro dvi dalys, viršutinė dalis yra su grotelėmis. ECO Kattströ kraiką pilkite ant šių grotelių ir į apatinę dėžutės dalį 2 cm sluoksniu. Kai katė šlapinasi, 90% šlapimo prateka pro groteles į apatinę dėžutės dalį. Likusį katės šlapimą sugeria ECO Kattströ kraikas, o dėl natūralios trinties su katės pėdutėmis jis taip pat subyra į pjuvenas apatinėje dėžutės dalyje. Jums tereikia pašalinti pjuvenas, sukritusias apatinėje dalyje. Jaučiamas nestiprus medienos kvapas. Katės šlapimo kvapo nesijaučia, o pėdutės visada išlieka sausos.

Su EKO KATTSTRÖ katės priežiūra tampa paprastai ir higieniška.

Dėl puikios ECO Kattströ absorbavimo ypatybės (net 300%), produktas yra itin ekonomiškas ir užtikrina, kad katės letenėlės visada bus sausos. Reguliariai valykite apatinę dėžutės dalį. Prieš tai kiek papurtykite dėžutę, kad visos pjuvenos sukristų į apatinę dalį. Viršutinę dalį kasdien užpildykite kraiku 2 cm sluoksniu, retkarčiais išimkite ją ir praskalaukite.

Įpratinkite kates naudoti EKO KATTSTRÖ.

Sumaišykite nedidelį ECO Kattströ kraiko kiekį su įprastiniu kraiku. Kiekvieną kartą valydami kraiko dėžutę, palaipsniui  didinkite  ECO Kattströ kraiko kiekį. Pradėkite naudoti apatinę ECO Kattströ dėžutės dalį. Po savaitės katės pripras prie naujojo kraiko. Tada dėžutę ir ECO Kattströ kraiką galėsite naudoti kaip įprasta.

Įpratinkite kačiukus naudoti EKO KATTSTRÖ.

Nedideliu kiekiu minkšto tualetinio popieriaus pavalykite kelis lašus šlapimo. Popierių padėkite ant dėžutėje supilto kraiko. Po to įkelkite į dėžutę kačiuką. Pakartokite kelis kartus. Būkite kantrūs. Po kelių dienų kačiukas įmoks atpažinti šlapimo kvapą ir supras, kad kraiko dėžutė yra tinkamiausia vieta šlapintis.

Pažiūrėkite filmuką:

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Sąvybės Ekologiškas, Nedulkantis
Apžvalgos

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.