Sveiki atvykę į Husse internetinę parduotuvę!

Eco Pellets kraikas, 3 kg

Kitos nuotraukos

Eco Pellets kraikas, 3 kg
5,90 €

Būsena: Turime sandėlyje

100% natūralus produktas, pagamintas iš pušies pjuvenų. Jokių dulkių, jokio nemalonaus kvapo. Husse ECO PELLETS kraikas gaminamas ir pušies pjuvenų, yra visiškai natūralus, antiseptinis. Produktas ekologiškas, jame nėra kenksmingų priedų. Labai ekonomiškas – puikiai susigeria (300%). Panaudotą kraiką galima išmesti į tualetą – neužkemša kanalizacijos. Kaip naudoti? (reikia Husse specialaus kačių tualeto – dėžutės). 1. Pripilkite kraiko (maždaug 2 cm sluoksniu) ant viršutinės dėžutės dalies - grotelių. 2. Reguliariai valykite apatinę dėžutės dalį. Prieš valydami, dėžutę lengvai pakratykite, kad nereikalingos pjuvenos pro groteles subyrėtų į apatinę dalį. 3. Jei ankščiau naudojote kitą kraiką, prie ECO PELLETS kraiko pratinkite katę palaipsniui. Kurį laiką ECO PELLETS kraiką maišykite su katei įprastu kraiku, palaipsniui didindami ECO PELLETS kiekį. Taip katė daug lengviau pripras prie naujojo kraiko.

Aprašymas

Detalės


Kuo ši sistema ypatinga?

Kraiko dėžutę sudaro dvi dalys, viršutinė dalis yra su grotelėmis. ECO PELLETS  kraiką pilkite ant šių grotelių ir į apatinę dėžutės dalį 2 cm sluoksniu. Kai katė šlapinasi, 90% šlapimo prateka pro groteles į apatinę dėžutės dalį. Likusį katės šlapimą sugeria ECO PELLETS kraikas, o dėl natūralios trinties su katės pėdutėmis jis taip pat subyra į pjuvenas apatinėje dėžutės dalyje. Jums tereikia pašalinti pjuvenas, sukritusias apatinėje dalyje. Jaučiamas nestiprus medienos kvapas. Katės šlapimo kvapo nesijaučia, o pėdutės visada išlieka sausos.

Su ECO PELLETS katės priežiūra tampa paprastai ir higieniška.

Dėl puikios ECO PELLETS absorbavimo ypatybės (net 300%), produktas yra itin ekonomiškas ir užtikrina, kad katės letenėlės visada bus sausos. Reguliariai valykite apatinę dėžutės dalį. Prieš tai kiek papurtykite dėžutę, kad visos pjuvenos sukristų į apatinę dalį. Viršutinę dalį kasdien užpildykite kraiku 2 cm sluoksniu, retkarčiais išimkite ją ir praskalaukite.

Įpratinkite vyresnio amžiaus kates naudoti ECO PELLETS.

Sumaišykite nedidelį ECO PELLETS kraiko kiekį su įprastiniu kraiku. Kiekvieną kartą valydami kraiko dėžutę, palaipsniui  didinkite  ECO PELLETS kraiko kiekį. Pradėkite naudoti apatinę ECO PELLETS dėžutės dalį. Po savaitės katės pripras prie naujojo kraiko. Tada dėžutę ir EECO PELLETS kraiką galėsite naudoti kaip įprasta.

Įpratinkite kačiukus naudoti ECO PELLETS.

Nedideliu kiekiu minkšto tualetinio popieriaus pavalykite kelis lašus šlapimo. Popierių padėkite ant dėžutėje supilto kraiko. Po to įkelkite į dėžutę kačiuką. Pakartokite kelis kartus. Būkite kantrūs. Po kelių dienų kačiukas įmoks atpažinti šlapimo kvapą ir supras, kad kraiko dėžutė yra tinkamiausia vieta šlapintis.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Sąvybės Ekologiškas, Nedulkantis
Apžvalgos

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.