Sveiki atvykę į Husse internetinę parduotuvę!

Prekės šunims

Husse šunų ir kačių ėdalas gaminamas tik iš aukščiausios kokybės super premium ir premium sudėtinių dalių. Gamybos procesą kontroliuoja profesionalūs specialistai, naudojami modernūs įrengimai.
Husse garantuoja, kad produktų kokybė nenuvils nei Jūsų, nei Jūsų augintinio. Tai patvirtina Husse pirkėjai visame pasaulyje.

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

5 prekė(s)

 1. AGILITY SNACKS skanėstai šunims, 125 g
  3,00 €

  Minkšti, gardūs, vitaminais praturtinti skanėstai su vištiena, jautiena ir kumpiu.
  Puikiai tinka vikrumo varžybų treniruotėse, šuniukų treniruotėms namuose ar tiesiog linksmam laisvalaikiui su savo augintiniu.

  Sužinoti daugiau
 2. KYCKLINGFILÉ skanėstai šunims, 100 g
  5,00 €

  Laikinai neturime

  Sveiki ir gardūs skanėstai šunims su vištienos krūtinėle
  KYCKLINGFILÉ (vištienos krūtinėlė) yra sveikas orkaitėje ruoštas skanėstas šunims, kuriame daug baltymų, mažai riebalų. Praturtintas gliukozaminu ir chrondroitinu – medžiagomis, reikalingomis išsaugoti sveikus sąnarius.

  Sužinoti daugiau
 3. LIGHT chunks in gravy, 1275 g
  4,00 €

  Visavertis ėdalas vyresnio amžiaus ar linkusiems greičiau priaugti svorio šunims. Gardūs orkaitėje ruošti gabalėliai su veršiena.
  Husse LIGHT BITAR I SAS  -  tai suaugusiems šunims skirti konservai su veršiena, kuriuos jūsų šuo taip mėgsta. Jie pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų. Pilnaverčiai baltymai, vitaminų balansas, geras įsisavinimas - visa tai lemia, kad LIGHT BITAR I SAS yra ypatingai sveikas maistas, skirtas jūsų keturkojui draugui.
  100% natūralūs, be dažiklių, be konservantų, be cheminių priedų, be sojos, be skonio gerintojų!

  Sužinoti daugiau
 4. Pro Aktiv, 20 kg
  56,00 €

  Visavertis ėdalas didelį energijos poreikį turintiems šunims.
  Husse PRO AKTIV yra subalansuotas ir išbaigtas produktas šunims su padidintais ir dideliais energetiniais poreikiais. Aukštos gyvulinės kilmės baltymų ir riebalų proporcijos, vitaminai, mineralai bei kiti naudingi priedai užtikrina visus aktyvaus šuns organizmo poreikius.

  Sužinoti daugiau
 5. Pro Energi, 20 kg
  62,00 €

  Visavertis ėdalas labai aktyviems, dirbantiems šunims.
  Husse PRO ENERGI– tai didelės energetinės vertės, visapusiškai subalansuotas profesionalus ėdalas dirbantiems šunims. Rekomenduojamas suaugusiems, ypatingai aktyviems (pvz. dalyvaujantiems varžybose ar medžioklėse), vidutinių ar didelių veislių šunims, kurių mitybos poreikių įprastas šunų ėdalas nebepatenkina.
  Pro Energi sudėtyje yra karnitino, skatinančio riebalų virtimą energija. Daug judančius, maksimaliai aktyvius šunis energija puikiai aprūpina padidinto riebalų kiekio dieta su karnitinu. Sudėtyje taip pat yra chondroitino ir gliukozamino, kuris apsaugo kremzles ir užtikrina sąnarių lankstumą, o tai labai svarbu aktyvių šunų sveikatai ir gerai savijautai.

  Sužinoti daugiau

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

5 prekė(s)