Sveiki atvykę į Husse internetinę parduotuvę!

Sausas maistas šunims

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

3 prekė(s)

 1. Valp Digest Sensitive, 12,5 kg
  58,00 €

  Visavertis, puikiai virškinamas, hipoalerginis ėdalas skirtas jautrią virškinimo sistemą turintiems šuniukams.
  Husse LAMM & RIS VALP - tai ėrienos su ryžiais formulė skirta alergiškų bei jautrią virškinimo sistemą turinčių veislių šuniukams nuo trijų savaičių iki pusantrų metų.
  Mūsų formulė Husse LAMM & RIS, skirta alergiškiems ir jautriems suaugusiems šunims, jau pelnė daugelio alergiškų šunelių savininkų pripažinimą ir dėkingumą, nes padėjo išspręsti problemas, kurių nepavyko išspręsti naudojant kitų gamintojų produktus. Kadangi tam tikrų veislių šuneliai yra jautrūs ir alergiški nuo pat gimimo, natūraliai atsirado šio maisto poreikis būtent jauniems šunims ir šuniukams. Taigi Husse su pasididžiavimu siūlo realiai veikiančią hipo alerginę formulę LAMM & RIS VALP!

  Sužinoti daugiau
 2. Valp maxi, 15 kg
  57,00 €

  Visavertis ėdalas didelių veislių augantiems šuniukams ir laktuojančioms kalėms.
  Husse VALP MAXI yra aukščiausios kokybės, lengvai virškinamas maistas skirtas didžiųjų veislių šunų augantiems mažyliams, jauniems šunims, nėščioms bei maitinančioms kalėms. Taip pat tai gali būti puikus pasirinkimas ir didelio aktyvumo suaugusiems šunims. Šis super premium klasės produktas yra praturtintas visais didelį energijos kiekį sunaudojančiam organizmui reikalingais maisto priedais, vitaminais bei mineralais. Papildomai šiame produkte yra sąnariams ir kremzlėms stiprinti skirto gliukozamino ir chondroitino, natūraliai išgaunamo iš žaliųjų midijų.

  Sužinoti daugiau
 3. Valp plus, 12,5 kg
  53,00 €

  Laikinai neturime

  Visavertis ėdalas augantiems šuniukams ir laktuojančioms kalėms.
  Husse VALP Plus yra aukščiausios kokybės, lengvai virškinamas maistas šuniukams ir jauniems šunims. Taip pat tinka šuningoms ir laktuojančioms kalėms. Šis super premium klasės produktas yra praturtintas visomis augančiaim organizmui reikalingomis maistinėmis medžiagomis, vitaminais bei mineralais.
  Sudėtyje yra gysločio. Be kviečių glitimo.


  Energetinė vertė: 4160 kcal.

  Sužinoti daugiau

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

3 prekė(s)