Sveiki atvykę į Husse internetinę parduotuvę!

Profesional linija

Husse Pro linijos produktai - tai jūsų augintiniui svarbios maistinės medžiagos ir reikalingas energijos kiekis kasdien. Gerai savijautai, sveikam ir žvilgančiam kailiui.

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

5 prekė(s)

 1. Pro Aktiv, 20 kg
  56,00 €

  Visavertis ėdalas didelį energijos poreikį turintiems šunims.
  Husse PRO AKTIV yra subalansuotas ir išbaigtas produktas šunims su padidintais ir dideliais energetiniais poreikiais. Aukštos gyvulinės kilmės baltymų ir riebalų proporcijos, vitaminai, mineralai bei kiti naudingi priedai užtikrina visus aktyvaus šuns organizmo poreikius.

  Sužinoti daugiau
 2. Pro Energi, 20 kg
  62,00 €

  Visavertis ėdalas labai aktyviems, dirbantiems šunims.
  Husse PRO ENERGI– tai didelės energetinės vertės, visapusiškai subalansuotas profesionalus ėdalas dirbantiems šunims. Rekomenduojamas suaugusiems, ypatingai aktyviems (pvz. dalyvaujantiems varžybose ar medžioklėse), vidutinių ar didelių veislių šunims, kurių mitybos poreikių įprastas šunų ėdalas nebepatenkina.
  Pro Energi sudėtyje yra karnitino, skatinančio riebalų virtimą energija. Daug judančius, maksimaliai aktyvius šunis energija puikiai aprūpina padidinto riebalų kiekio dieta su karnitinu. Sudėtyje taip pat yra chondroitino ir gliukozamino, kuris apsaugo kremzles ir užtikrina sąnarių lankstumą, o tai labai svarbu aktyvių šunų sveikatai ir gerai savijautai.

  Sužinoti daugiau
 3. Pro Prima, 20 kg
  45,00 €

  Visavertis ėdalas  vidutiniškai aktyviems šunims.
  Husse PRO PRIMA ėdalo sudėtyje yra visos reikalingos maistinės medžiagos, vitaminai ir mineralai. Sukurtas profesionaliems veisėjams ir veislynams, taip pat visiems, auginantiems daug šunų.

  Sužinoti daugiau
 4. Pro Selekt 20 kg
  56,00 €

  Visavertis ėdalas alergiškiems ir jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims.
  Husse PRO KYCKLING yra visavertis ėdalas, specialiai sukurtas veislynams. Pagrindinės sudedamos dalys yra vištiena ir ryžiai, todėl šis ėdalas tinka alergiškiems ir jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims.

  Sužinoti daugiau
 5. Pro, 15 kg
  29,00 €

  Visavertis ėdalas šunims.

  Sužinoti daugiau

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

5 prekė(s)