Sveiki atvykę į Husse internetinę parduotuvę!

Super premium šuniukams

Pagaminti pagal švediškus receptus, Husse super premium produktai patenkins ne tik Jūsų augintinio energijos poreikius, bet ir aprūpins maistinėmis medžiagomis, reikalingomis gerai šuns savijautai. Produktai pagaminti iš kokybiškų, didelę maistinę vertę turinčių produktų, be dažiklių ir konservantų.

 • Subalansuota mityba;
 • Ląstelių apsauga;
 • Sveikesnis žarnynas
 • Kalcis stipresniems kaulams ir dantims;
 • Fruchtooligosacharidai stipresniam imunitetui;
 • Laisvė judėti;
 • Su riebiosiomis rūgštimis omega 3 ir omega 6.

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

2 prekė(s)

 1. Valp Digest Sensitive

  Kaina nuo: 35,00 €

  Visavertis, puikiai virškinamas, hipoalerginis ėdalas skirtas jautrią virškinimo sistemą turintiems šuniukams.
  Husse LAMM & RIS VALP - tai ėrienos su ryžiais formulė skirta alergiškų bei jautrią virškinimo sistemą turinčių veislių šuniukams nuo trijų savaičių iki pusantrų metų.
  Mūsų formulė Husse LAMM & RIS, skirta alergiškiems ir jautriems suaugusiems šunims, jau pelnė daugelio alergiškų šunelių savininkų pripažinimą ir dėkingumą, nes padėjo išspręsti problemas, kurių nepavyko išspręsti naudojant kitų gamintojų produktus. Kadangi tam tikrų veislių šuneliai yra jautrūs ir alergiški nuo pat gimimo, natūraliai atsirado šio maisto poreikis būtent jauniems šunims ir šuniukams. Taigi Husse su pasididžiavimu siūlo realiai veikiančią hipo alerginę formulę LAMM & RIS VALP!

  Sužinoti daugiau
 2. Valp plus, 7 kg
  32,00 €

  Visavertis ėdalas augantiems šuniukams ir laktuojančioms kalėms.
  Husse VALP Plus yra aukščiausios kokybės, lengvai virškinamas maistas šuniukams ir jauniems šunims. Taip pat tinka šuningoms ir laktuojančioms kalėms. Šis super premium klasės produktas yra praturtintas visomis augančiaim organizmui reikalingomis maistinėmis medžiagomis, vitaminais bei mineralais.
  Sudėtyje yra gysločio. Be kviečių glitimo.


  Energetinė vertė: 4160 kcal.

  Sužinoti daugiau

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

2 prekė(s)