Immune System+

Immune System+

Karotenoidai imuninei sistemai

Karotenoidai yra antioksidantai. Aukščiausios kokybės Husse gaminiuose yra didelis liuteino ir beta karotino kiekis. Šie natūralūs augalų pigmentai organizmo ląstelėse veikia kaip antioksidantai. Be to, karotenoidai taip pat gerina imunitetą. Tyrimai parodė, kad karotenoidai gerina humoralinį bei ląstelinį imunitetą.

Humoralinis imunitetas yra imuninės sistemos dalis, pagrįsta antikūinų išskyrimu. Išskirti antikūniai su antigenais prisijungia ant invazinių mikrobų (pvz., virusų ar bakterijų) paviršių ir pažymi juos sunaikinimui. Ši imuninės sistemos dalis vadinama humoraliniu imunitetu, nes čia yra medžiagų, randamų humoruose - kūno skysčiuose. Antikūniai arba kitaip - imunoglobulinai yra randami kraujo ir audinių skysčiuose, taip pat daugelyje išskyrų. Struktūriškai jie yra Y formos globuliniai baltymai. Žinduolių antikūnai yra penkių tipų: IgA, IgD, IgE, IgG ir IgM. Kiekviena imunoglobulino klasė skiriasi savo biologinėmis savybėmis ir yra išsivysčiusi sąveikauti su skirtingais antigenais. Antikūnius sintetina ir išskiria plazmos ląstelės, kilusios iš imuninės sistemos B limfocitų (B ląstelių).

Ląstelinis imunitetas yra imuninis atsakas, kuris neapima antikūnių veiklos, bet yra susijęs su makrofagų, natūralių naikinančių ląstelių (NK) bei specifinių citotoksinių T-limfocitų aktyvinimu ir įvairių citoksinų išskyrimu, reaguojant į antigeną.

6 prekė(-ės)

puslapyje

List Grid

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  1. DIGEST

    Visavertis aukščiausios kokybės ėdalas alergiškiems šunims ir šunims, kurių virškinimo sistema yra jautri.
    19,00 €

6 prekė(-ės)

puslapyje

List Grid

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
Scroll