L-Carnitine

L-Carnitine

L-carnitine for elimination of fat tissue.

Karnitinas nėra aminorūgštis, bet dėl glaudaus struktūrinio panašumo jis paprastai klasifikuojamas kartu su aminorūgštimis ir yra žinomas kaip vitaminas BT.

L-karnitinas yra sintetinamas iš būtinųjų aminorūgščių lizino ir metionino, tačiau taip pat turi būti pakankamas kiekis vitamino B1 (tiamino) ir B6 (piridoksino). Todėl kai kuriais atvejais karnitino papildas gali būti naudingas. Karnitinas yra svarbi riebalų apykaitos dalis. L-karnitinas padeda pernešti riebalų rūgštis į ląstelių mitochondrijas, kad jos galėtų paversti šias rūgštis energija.

1. Pirmą kartą Karnitino papildas skiriamas, kai reikia patenkinti didesnius šuns energijos poreikius, nes karnitinas skatina riebalų konversiją į energiją. Varžybų, rogių lenktynių periodu ar kitoms didesnio aktyvumo veikloms, mitybos papildymas karnitinu gali būti naudingas. Štai todėl Husse Optimal Energi yra papildas su karnitinu. Aukšto riebalų kiekio dieta kartu su karnitinu garantuoja optimalų energijos tiekimą aktyviems šunims, su didesniais energijos poreikiais.

2. Kitas karnitino papildo poreikio indikatorius gali būti svorio mažinimas nutukimo atveju. Nutukusiems šunims karnitino papildymas skatina kūno riebalų oksidaciją. Žinoma, gerų rezultatų galima tikėtis tik sumažinus suvartojamo maisto kiekį ir padidinus fizinį aktyvumą, kad būtų padidintas šuns energijos poreikis.

3. Nenuostabu, kad ir širdyje yra labai didelė karnitino koncentracija. Širdis yra priklausoma nuo riebalų rūgščių, reikalingų norint pumpuoti kraują per visą kūną. Daugelis tyrimų parodė, kad L-karnitino papildymas gali padėti širdžiai veikti efektyviau šunims, turintiems širdies ligas.

2 prekė(-ės)

puslapyje

List Grid

  1. PRIMA PLUS

    Visavertis ėdalas vidutiniškai ar mažiau aktyviems šunims.
    38,00 €
  2. OPTIMAL LIGHT

    Visavertis ėdalas mažiau aktyviems, turintiems viršsvorio, ar linkusiems greitai priaugti svorio šunims.
    39,90 €

2 prekė(-ės)

puslapyje

List Grid

Scroll