Mobility+

Mobility+

Chondroitin and glucosamine for healthy joints.

Yra nemažai maistinių medžiagų, kurios yra gyvybiškai svarbios sveikai sąnarių struktūrai ir funkcijai bei judėjimo lengvumui. Šios medžiagos vadinamos chondroprotekciniais agentais, į kurių sudėtį įeina gliukozaminas ir chondroitinas. Šios medžiagos reikalingos naujai kremzlei gaminti ir gali padėti atkurti nusidėvėjusią kremzlę.

Yra daug mokslinių įrodymų apie naudingą chondroitino ir gliukozamino poveikį sąnariams. Chondroitinas ir gliukozaminas abu yra normalios kremzlės komponentai. Sąnarių ligos metu kremzlės tampa pažeistos. Kai kremzlės, kurios apsaugo sąnarius, nusidėvi greičiau nei organizmas gali jas pakeisti, atsiranda osteoartritas. Be šio apsauginio audinio kaulai skausmingai trinasi vieni į kitus, o tai sukelia patinimą ir nelankstumą.

Žaliosios midijos naudojamos kaip natūralus gliukozamino šaltinis Husse produktuose.

Gliukozamino ir chondroitino papildas skirtas vyresniems šunims ir dideliems šunims. Senesni šunys dažnai turi sustingusius sąnarius, nes senėjimas sukelia kremzlės nusidėvėjimą. O dideli šunys susiduria su sąnarių problemomis, nes dėl didesnio kūno svorio kremzlės apkraunamos sunkesnesnėmis jėgomis.

3 prekė(-ės)

puslapyje

List Grid

 1. OPTIMAL GIANT

  Developed for dogs of larger breeds.
 2. SENIOR MINI

  Developed to support the nutritional need of older dogs of smaller breeds.
 3. PRIMA PLUS

  Visavertis ėdalas vidutiniškai ar mažiau aktyviems šunims.
  38,00 €

3 prekė(-ės)

puslapyje

List Grid

Scroll