Atsiliepimai

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Dronas
2024-06-19

Dronas

Husse produkcija maitinam savo šuniuką nuo pirmųjų mėnesių ir esam labai patenkinti. Bandėm paįvairinti su kitų firmų maisteliu, tačiau dėl atsiradusio nemalonaus kvapo ar sutrikusio virškinimo tekdavo grįžti prie Husse Digest, kuris mums labiausiai tiko ir patiko.

https://www.husse.lt/digest-sensitive

Dirsė
2024-06-05

Dirsė

Su augintinių diena! O kas gali būti geriau, nei atšvęsti tokią progą su be galo gardžiais skanumynais??

Aš šiandien renkuose Husse Idol itin minkštus, lengvai kramtomus skanukus su aviena. Jie ne tik tirpstantys burnoje (paslepiu juos skranduke neįtikėtinu greičiu), bet ir naudingi - turtinga sudėtis stiprina imuninę augintinio sistemą ir yra hipoalergiški, tinkami net jautriausiems. Neabejoju, kad patiks ir išrankiausiems!

P.S.  Mano dėdė Pūkis taip pat neatsisakė pasigardžiuoti, dėl minkštos konsistencijos puikiai tinka senjorams su dantų problemomis. Patikrinta!

Jūsų, Dirsė

https://www.husse.lt/idol-100g

Angelo siela
2024-06-05

Angelo siela

Amerikiečių stafordšyro terjeras, stiprus, energingas, temperamentingas, atsidavęs šeimai šuo, gal todėl beveik prieš 20 metų mano gyvenime atsirado būtent ši veislė ir iki pat šiol jos į nieką neiškeičiau. Gal todėl, jog ši veislė nėra iš pačių lengviausiu (jėgos) prasme ir charakteriu, bet tinkamai auginant, auklėjant, socializuojant ji yra gera, nuoširdi, lengvai dresuojama veislė, angeliškos sielos šunys, kurie visada kartu su šeimininku tiek žygiuose po kalnus po kelias paras, tiek kas ilgiau išdrybsos ant sofos per tingiadienius.

Manau todėl jau beveik 15 metų esame nedidelis Amerikiečių stafordšyro terjerų veislynas „Angelo Siela" .

Šiuo metu pas mus veislyne gyvena trys kalytės tai 8 metų senjora, ir jos dukros 5 metų ir beveik 2 metų.  Per tiek metų esame išbandę tikrai nemažai sauso maisto savo šunims ir vadoms auginti. Ir beveik prieš 3-4 metus atradome Husse produkciją, kuri mums puikiai tiko ir patiko, tiek mūsų merginom, tiek šuniukų auginime. Ir šios firmos maistas tinka ne tik mano merginoms, kurios jį valgo noriai ir atrodo puikiai ir yra daugkartinės įvairių šalių čempionės, tarptautinės jaunimo grožio čempionės, Baltijos šalių čempionės, bet kuo puikiausiai tinka ir mūsų veistiems angeliukams, kurių tikrai yra dešimtys, kurie pradėję valgyt pas mus veislyne iki pat šiol valgo įvairaus asortimento Husse sausa maistą ir yra patenkinti šuns sudėjimu, noriu valgymu ir gražiu kailiu.

Tad tikrai ir ateityje rinksimės ir bendradarbiausime su Husse produkcija, nes mums tinka tiek kokybės, tiek kainos atžvilgis šiandienos rinkoje.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Scroll